tag. -->
Середа, 28.06.2017, 06:21
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100

 



 

„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Голова ФФЛ

________Я.Грисьо


КАЛЕНДАР ІГОР

ПЕРШОСТІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

СЕЗОНУ 2013 РОКУ. ПЕРША ЛІГА. ПІДГРУПА «Б»

ПЕРШЕ КОЛО


Перший тур

21 квітня – неділя

1. «Карєр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір – СК «Східниця»

2. «Сокіл» Великі Глібовичі – «Хімік» Новий Розділ (23.05.2013 р.)

3. ФК «Острів» Чорний Острів – ФК «Бори» Бориничі

4. СКК «Пісочна» – ФК «Зоря» Городиславичі

5. ФК «Ходорів» –  «Ураган» Раденичі

6. «Авангард» Жидачів – «Нафтовик» Борислав

7. «Улар-Дністер» Київець – ФК «Стебник» (15.05.2013 р.)

    «Кохавинка» Гніздичів – вихідна


Другий тур

28 квітня – неділя

8. ФК «Стебник» – «Авангард» Жидачів

9. ФК «Ходорів» – «Улар-Дністер» Київець (29.05.2013 р.)

10. СКК «Пісочна» – «Ураган» Раденичі       

11. ФК «Зоря» Городиславичі – ФК «Бори» Бориничі      

12. «Хімік» Новий Розділ – ФК «Острів» Чорний Острів  

13. «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір – «Сокіл» Великі Глібовичі       

14. «Кохавинка» Гніздичів – СК «Східниця»

      «Нафтовик» Борислав – вихідний


Третій тур

09 травня - четвер

15. «Сокіл» Великі Глібовичі – «Кохавинка» Гніздичів

16. ФК «Острів» Чорний Острів – «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір  

17. ФК «Зоря» Городиславичі – «Хімік» Новий Розділ

18. «Ураган» Раденичі – ФК «Бори» Бориничі        

19. «Улар-Дністер» Київець – СКК «Пісочна»

20. «Авангард» Жидачів – ФК «Ходорів»

21. «Нафтовик» Борислав – ФК «Стебник»   

      СК «Східниця» – вихідна     


Четвертий тур

12 травня - неділя

22. ФК «Ходорів» – «Нафтовик» Борислав

23. СКК «Пісочна» – «Авангард» Жидачів   

24. ФК «Бори» Бориничі  – «Улар-Дністер» Київець

25. «Хімік» Новий Розділ   –  «Ураган» Раденичі    

26. «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір – ФК «Зоря» Городиславичі

27. «Кохавинка» Гніздичів – ФК «Острів» Чорний Острів

28. СК «Східниця» –  «Сокіл» Великі Глібовичі     

      ФК «Стебник»– вихідний     


Пятий тур

19 травня - неділя

29. ФК «Острів» Чорний Острів – СК «Східниця»

30. ФК «Зоря» Городиславичі  – «Кохавинка» Гніздичів

31. «Ураган» Раденичі – «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір       

32. «Улар-Дністер» Київець – «Хімік» Новий Розділ   

33. «Авангард» Жидачів – ФК «Бори» Бориничі  

34. «Нафтовик» Борислав – СКК «Пісочна»

35. ФК «Стебник» – ФК «Ходорів»     

      «Сокіл» Великі Глібовичі– вихідний        

 



Шостий тур

26 травня - неділя

36. СК «Східниця» – ФК «Зоря» Городиславичі

37. «Кохавинка» Гніздичів –  «Ураган» Раденичі   

38. «Сокіл» Великі Глібовичі – ФК «Острів» Чорний Острів

39. «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір – «Улар-Дністер» Київець         

40. «Хімік» Новий Розділ  – «Авангард» Жидачів

41. ФК «Бори» Бориничі  – «Нафтовик» Борислав

42. СКК «Пісочна» – ФК «Стебник»   

      ФК «Ходорів» – вихідний    

 


Сьомий тур

02 червня - неділя

43. ФК «Ходорів» – СКК «Пісочна»

44. «Авангард» Жидачів – «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір  

45. ФК «Зоря» Городиславичі  – «Сокіл» Великі Глібовичі

46. «Ураган» Раденичі – СК «Східниця»       

47. «Улар-Дністер» Київець – «Кохавинка» Гніздичів

48. «Нафтовик» Борислав – «Хімік» Новий Розділ   

49. ФК «Стебник» – ФК «Бори» Бориничі     

      ФК «Острів» Чорний Острів – вихідний  

 


Восьмий тур

09 червня - неділя

50. «Кохавинка» Гніздичів – «Авангард» Жидачів

51. СК «Східниця» – «Улар-Дністер» Київець

52. «Сокіл» Великі Глібовичі – «Ураган» Раденичі           

53. «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір – «Нафтовик» Борислав

54. «Хімік» Новий Розділ  – ФК «Стебник»

55. ФК «Бори» Бориничі –  ФК «Ходорів»

56. ФК «Острів» Чорний Острів – ФК «Зоря» Городиславичі

      СКК «Пісочна» – вихідна                


Девятий тур

13 червня - четвер

57. «Нафтовик» Борислав – «Кохавинка» Гніздичів

58. ФК «Стебник» – «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір  

59. ФК «Ходорів» – «Хімік» Новий Розділ   

60. «Авангард» Жидачів – СК «Східниця»

61. «Улар-Дністер» Київець – «Сокіл» Великі Глібовичі

62. «Ураган» Раденичі – ФК «Острів» Чорний Острів

63. СКК «Пісочна» – ФК «Бори» Бориничі  

      ФК «Зоря» Городиславичі – вихідна        

 


Десятий тур

16 червня - неділя

64. ФК «Зоря» Городиславичі – «Ураган» Раденичі

65. ФК «Острів» Чорний Острів – «Улар-Дністер» Київець

66. «Сокіл» Великі Глібовичі – «Авангард» Жидачів

67. СК «Східниця»– «Нафтовик» Борислав

68. «Кохавинка» Гніздичів – ФК «Стебник» (21.04.2013 р.)

69. «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір –  ФК «Ходорів»

70. «Хімік» Новий Розділ  – СКК «Пісочна»

      ФК «Бори» Бориничі – вихідні       

 

 


Одинадцятий тур

24 червня - понеділок

71. ФК «Бори» Бориничі –  «Хімік» Новий Розділ   

72. СКК «Пісочна» – «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір  

73. ФК «Ходорів» – «Кохавинка» Гніздичів

74. ФК «Стебник» – СК «Східниця»

75. «Нафтовик» Борислав – «Сокіл» Великі Глібовичі

76. «Авангард» Жидачів – ФК «Острів» Чорний Острів

77. «Улар-Дністер» Київець – ФК «Зоря» Городиславичі

      «Ураган» Раденичі – вихідний       


Дванадцятий тур

30 червня - неділя

78. «Ураган» Раденичі – «Улар-Дністер» Київець

79. ФК «Зоря» Городиславичі – «Авангард» Жидачів

80. ФК «Острів» Чорний Острів – «Нафтовик» Борислав

81. «Сокіл» Великі Глібовичі – ФК «Стебник»

82. СК «Східниця» –  ФК «Ходорів»

83. «Кохавинка» Гніздичів – СКК «Пісочна»

84. «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір – ФК «Бори» Бориничі

      «Хімік» Новий Розділ  – вихідний 


Тринадцятий тур

07 липня - неділя

85. «Хімік» Новий Розділ  – «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір  

86. ФК «Бори» Бориничі – «Кохавинка» Гніздичів

87. СКК «Пісочна» – СК «Східниця»

88. ФК «Ходорів» – «Сокіл» Великі Глібовичі

89. ФК «Стебник» – ФК «Острів» Чорний Острів

90. «Нафтовик» Борислав – ФК «Зоря» Городиславичі

91. «Авангард» Жидачів –  «Ураган» Раденичі

      «Улар-Дністер» Київець – вихідний         


Чотирнадцятий тур

14 липня - неділя

92. «Улар-Дністер» Київець – «Авангард» Жидачів

93. «Ураган» Раденичі – «Нафтовик» Борислав

94. ФК «Зоря» Городиславичі – ФК «Стебник»

95. ФК «Острів» Чорний Острів –  ФК «Ходорів»

96. «Сокіл» Великі Глібовичі – СКК «Пісочна»

97. СК «Східниця» – ФК «Бори» Бориничі

98. «Кохавинка» Гніздичів – «Хімік» Новий Розділ  

      «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір – вихідний   


П’ятнадцятий тур

21 липня - неділя

99.   «Кар’єр-Прикарпаття» Торчиновичі/Ст.Самбір – «Кохавинка» Гніздичів

100. «Хімік» Новий Розділ  – СК «Східниця»

101. ФК «Бори» Бориничі – «Сокіл» Великі Глібовичі

102. СКК «Пісочна» – ФК «Острів» Чорний Острів

103. ФК «Ходорів» – ФК «Зоря» Городиславичі

104. ФК «Стебник» –  «Ураган» Раденичі

105. «Нафтовик» Борислав – «Улар-Дністер» Київець

        «Авангард» Жидачів – вихідний  


Початок матчів: вихідні дні - 14-16 год.

                                                                                                       робочі дні – 15-17 год.       

 

Комітет з проведення змагань








 



 

календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот