Понеділок, 30.12.2024, 18:33
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100

  До початку навчального року 12 шкіл Львівщини потребують термінової добудови
12 шкіл Львівщини першочергово вимагають термінового ремонту, повної перебудови, або завершення будівництва. Повідомила ЗІКу , 28 липня 2011  , 
прес-служба ЛОДА, за результатами наради. 

Як зазначив начальник головного управління освіти та науки Львівської ОДА Михайло Брегін, це Комарнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Городоцького району, школи у с. Сторона і с. Ролів Дрогобицького району, у смт. Гніздичів Жидачівського району, середня школа у м. Жовква, у с. Вороняки Золочівського району, у с. Батятичі Кам’янка-Бузького району, у с. Черниця Миколаївського району, у с. Наварія Пустомитівського району, у с. Волосянка Сколівського району, у с. Нижня Яблунька та с. Лихобора Турківського району.

Загальна залишкова кошторисна вартість об’єктів становить близько 200 млн грн, проектна потужність – майже 5000 учнівських місць (усього у Львівській області наразі нараховується 1450 загальноосвітніх навчальних закладів, у яких навчається 274 355 учнів).

Виступаючи на нараді, голова ЛОДА В. Горбаль наголосив на тому, що обласна влада вже порушує на всіх рівнях питання про збільшення фінансування об’єктів шкільної інфраструктури Львівщини. Область готова і буде допомагати коштами, однак перше слово має бути за районною та селищною владою.

Учасники наради визнали, що бюджетне фінансування об’єктів шкільної інфраструктури здійснюється на недостатньому рівні. Зокрема, по 12 згаданих об’єктах обсяг фінансування у 2010 році передбачений на рівні трохи більше 20 млн грн, чого вочевидь не досить для вирішення усіх проблем одразу. «За ці кошти ми можемо хіба що ремонтувати приміщення шкіл», – констатував заступник голови ЛОДА В. Губицький.

У Львівській ОДА планують дотримуватися визначених пріоритетів у будівництві шкіл, і не розпорошувати кошти по усіх об’єктах області. «Шкіл без дахів і вікон більше не буде. Кожна копійка буде витрачена за призначенням, і її використання буде проконтрольоване», – заявив В. Горбаль.

У головному управлінні освіти і науки ОДА також пропонують віднайти кошти для підготовки шкіл до навчального року за рахунок перегляду проектів розвитку шкільної інфраструктури, з урахуванням зміни демографічної ситуації. Головний освітянин області також запропонував повернутися до мотиваційної системи фінансування добудови шкіл, за якої 60% витрат покриваються з консолідованого місцевого бюджету, коштами спонсорів та членів громади, а 40% – з обласного і державного бюджетів. Визначитися з подальшою підготовкою до навчального року, Львівська ОДА планує вже до кінця поточного тижня.

Інформація - http://zik.ua//

календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот