П`ятниця, 21.06.2024, 02:35
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100

 Школу в Гніздичеві, яку не можуть добудувати з 1990 року, включили у перелік першочергових завдань на 2014 рік

29 жовтня народний депутат України Олег Канівець звітував за рік роботи у ВРУ на Жидачівщині у смт. Журавно та смт. Гніздичів. Послухати парламентаря прийшло 120 та 50 осіб відповідно. Обидві громади були представлені своїми селищними головами. Повідомила прес-служба народного депутата.

«Цей рік у Верховній раді пройшов під знаком постійної боротьби з «донецько-комуністичною» більшістю. Депутатам від опозиції доводилось докладати чимало зусиль, щоб їх пропозиції були схвалені в сесійній залі парламенту. Представники провладної більшості принципово не голосують за будь-які наші ініціативи. Навіть тоді, коли вони є вкрай важливими і корисними для держави», - наголосив Олег Канівець.

Народний обранець зупинився на основних пунктах роботи у ВРУ, зокрема, на законодавчих ініціативахякі зареєстрував, співпрацею з округом, місцевих проблемах, які вдалося зрушити з мертвої точки. Так, школу в смт. Гніздичів, яку з 1990 року не можуть добудувати включили у перелік першочергових завдань на 2014 рік на Львівщині при сприянні губернатора Львівської області Віктора Шемчука. На жаль 2,3 мільйони виділені на округ цьогоріч з Державного бюджету на ремонт трьох фельдшерсько-акушерських пунктів у селах Підністряни, Рогізно, Бережниця в Жидачівському районі та на добудову Нежухівської середньої школи на Стрийщині через затримку Держказначейства не надійшли.

Люди цікавилися уОлега Канівця не так місцевими проблемами, як Вільнюським самітом, наслідками після так званого штурму Держказначейства,законопроектом про удосконалення функціонування мережі автомобільних доріг України та дошкільне навчання, долею Юлії Тимошенко та мізерними зарплатами освітян і медиків.

На завершення зустрічі у смт. Журавно селищний голова Василь Вітер зауважив, що вперше у них народний депутат звітує про роботу, а не напередодні чергових виборів агітує. Він потис руку парламентарю й сказав: «Сьогодні я переконався, що не дарма ми вам довірили мандат народного депутата».

Джерело -http://galinfo.com.ua/


календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот