П`ятниця, 21.06.2024, 03:03
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100

  11 січня 2013

На завершення будівництва нової школи на Жидачівщині потрібно 10 млн. грн.

Завершення І черги будівництва школи у с. Гніздичів Жидачівського району Львівщини буде профінансоване за спільні кошти місцевих та державного бюджетів, на це необхідно близько 10 млн.грн.

Про це 10 січня заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк під час виїзного прийому громадян у місті Жидачеві.

Додамо будівництво Гніздичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було розпочате ще в 1990 році. Жителі району розповіли про те, що існуюча школа у цьому селі переповнена, адже у ній вчаться діти ще з 4 сусідніх сіл, а навчання відбувається у дві зміни.

Окрім цього, жителі району зверталися до очільника ЛОДА щодо сприяннюяу виділенні коштів для завершення будівництва та ремонту об’єктів соціально-культурного призначення, газифікації населених пунктів, ремонту доріг, соціального захисту багатодітних сімей та осіб похилого віку, наданню матеріальної допомоги для лікування.

Окрім цього, жидачівці клопотали про вирішення питань щодо надання субвенційних коштів для ремонту доріг, благоустрою територій, а також очистки канав та прибережних смуг. Фото Недобудованої Школи смт Гніздичів , автор endry70 bu panoramio

календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот