Середа, 22.01.2025, 02:52
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100


Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України оштрафувала ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» (смт Гніздичів, Львівської обл.) на 1 млн грн за поширення інформації, що вводить в оману.


Як встановив Комітет, фабрика поширила неправдиві відомості про споживчі властивості туалетного паперу під назвою «Кохавинка».

Зокрема, на обгортці цієї продукції зазначалося: «антисептичний».

Розслідування показало, що фабрика, виробляючи продукцію згідно з відповідною технологією, не проводила додаткових розширених бактеріологічних та вірусологічних досліджень щодо наявності антисептичних властивостей готового туалетного паперу.

Як відомо, антисептика – це комплекс заходів, спрямованих на пригнічення росту або знищення мікроорганізмів на біологічних об’єктах. Антисептики застосовуються для обробки шкіри, зокрема рук, операційного поля, ран тощо.
У свою чергу, поширення неправдивої інформації призвело до введення споживачів в оману щодо антисептичних властивостей паперу.

Колегія Комітету зобов’язала ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» припинити порушення.

ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» не визнала звинувачення Антимонопольного комітету України в недобросовісній конкуренції

ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» вважає рішення тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України від 06.12.12 р. про накладення на підприємство штрафу в розмірі 1 млн. грн. упередженим, необ’єктивним та несправедливим і буде оскаржувати його в суді.

Туалетний папір «Антисептичний» підприємство випускає у повній відповідності з Технологічним регламентом, а також Технічними умовами та Патентами, які погоджені та зареєстровані відповідними держаними органами.

ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» перше і, наразі єдине в Україні підприємство, яке освоїло випуск туалетного паперу з покращеними мікробіологічними показниками за рахунок використання у виробництві дезінфікуючого засобу «Гембар», дія якого пригнічує ріст і розвиток шкідливих мікроорганізмів. Згідно з проведеними дослідженнями, мікробіологічні показники паперу обробленого антисептиком «Гембар» не погіршуються і через 6 місяців після його виготовлення.

Суть звинувачення Антимонопольного комітету зводиться до того, що назва паперу «Антисептичний» вводить в оману покупців, які розраховують на його активну знезаражувальну (лікувальну) дію, що не підтверджено розширеними бактеріологічними та вірусологічними дослідженнями.

Але, на обгортці паперу чітко зазначено, що це туалетний папір, тобто виріб санітарно-гігієнічного призначення, а не медичний засіб чи препарат і невірно стверджувати, що покупці (споживачі) не розрізняють цього і, таким чином вводяться в оману, розраховуючи на активну антисептичну чи лікувальну дію туалетного паперу «Антисептичний».

Після засідання тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України, представники підприємства, які брали у ньому участь, подякували членам колегії за таку «підтримку» українського виробника.

Натомість, в ситуації, що склалася підприємство сподівається на розуміння покупців та торгових мереж, з якими співпрацює.




календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот