Четвер, 23.05.2024, 03:17
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100
Факт того, що 7 грудня, о 19.30. при температура повітря "- 5" біля Жидачева (у напрямку на Гніздичів) дорожники клали новий шар асфальту є неприємним для мене як для голови комісії обласної ради. Про це сьогодні, 10 грудня, в коментарі Гал-інфо повідомив депутат Львівської обласної ради і голова комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку Михайла Задорожного.

Він розповів, що на комісії він запропонував рішення щодо заборони приймання актів ремонту доріг в грудні. На жаль, комісія цю пропозицію не підтримала.

«Якби ми не приймали акти, то кошти за ті роботи, які не встигли виконати перехідним залишком переходили на наступний рік. Те, що робили на Жидачівщині, – це кримінальна відповідальність. Цим повинні зайнятися правоохоронні органи. У нас ніколи не буде нормальних доріг, поки ми у мороз не перестанемо класти асфальт», - зазначив Михайло Зодорожний.
Він додав, що таким чином на Львівщині банально деребанять бюджетні кошти.

«У таку погоду робити дорогу – це дикість. Це так само не природно, як у мороз ходити в одній сорочці і стверджувати, що тобі тепло. Цей асфальт через два місяці зійде разом із снігом, адже технологія порушена», - розповів Михайло Задорожний.
Він також заявив, що відповідальність лежить на всіх: і на службі автомобільних доріг, і на Львівській ОДА, яка відмовчується.

«Цей факт має трактуватись як не цільове використання коштів, що тягне за собою кримінальну відповідальність», - сказав Задорожний.
За його словами, така ситуація не лише на Жидачівщині, але й у інших районах та навіть у Львові.

«Якщо хтось хоче на цьому нажитись і вважає, що кошти з бюджету – це нічийні гроші, то він помиляється, адже це наші з вами гроші і їх викидають на вітер», - наголосив Михайло Задорожний.

Гал-Інфо

За матеріалами http://http://osp-ua.info
календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот