П`ятниця, 21.06.2024, 03:39
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100

  Жидачівщина звільнилася від пестицидів
Четвер, 1 Вересня, 2011 - 17:30

Розпочалось вивезення непридатних для використання пестицидів з колишніх складів ВАТ «Сільгоспхімія» у смт. Гніздичів Жидачівського району Львівської області. Про це інформує прес-служба державної екологічної інспекції у Львівській області.

Роботи проводяться у відповідності до договору між Міністерством екології та природних ресурсів України та товариством з обмеженою відповідальністю "С.І. Груп Консорт Лтд.” (Ізраїль).

Станом на 30 серпня уже вивезено 106,191 тонн пестицидів і тари від них. Слід відмітити, що перезатарення на вищезазначених складах здійснено в повному обсязі, а в звільнених складських приміщеннях проводиться знезараження.

Роботи по вивезенню непридатних пестицидів тривають. Наступний район з якого планується вивезення пестицидів – Стрийський.


Довідка. 

У смт. Гніздичів знаходиться найбільша кількість пестицидів у Львівській області. Вони зберігаються на території приватного підприємства «Хімагро-Львів» (склади колишнього ВАТ «Сільгоспхімія») в одному складському приміщенні знаходиться 71,501 тонна пестицидів: 12,5 т. знаходяться в контейнерах, 44,201 т. в поліетиленовій тарі та 14,8 т зберігаються іншим способом.

Інформація з сайту-http://www.lviv.expres.ua


календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот