Неділя, 28.05.2023, 03:26
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100

  Розслідування крадіжок гравію біля Гніздичева затягують, -- депутат
П'ятниця, 17 Лютого, 2012 - 12:23

Розслідування у справі незаконного видобутку гравію у на річці Стрий затягують -- розповів сьогодні під час прес-конференції Михайло Блавацький, голова постійної комісії Львівської обласної ради з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради.

Сьогодні Блавацький скерує депутатське звернення голові Львівської ОДА Михайлу Костюку, в якому й розкаже про цю проблему. Крім того, у понеділок звернеться в обласну прокуратуру, щоб вона взяла під контроль це питання.

"Сьогодні екологічна інспекція не працює, адже вони повинні були зробити заміри відходів, які скидає Кохавинська паперова фабрика у русло річки, -- зазначає Михайло Блавацький. -- А ще правоохоронці, які здійснюють слідство щодо незаконного видобутку піщано-гравійної суміші, заменшують площу нелегального кар'єру, адже вона становить становить 108/15 метрів, а вони зазначали про 80/10. І взагалі затягують розслідування”.

За час обстеження русла річки Стрий на території селища Гніздичів Жидачівського району щодо незаконного видобутку піщано-гравійної суміші депутати здійснили попередні підрахунки матеріальних збитків, які завдано державі, і вони за їх розрахунками становлять орієнтовно 167 тис грн.

Натомість депутат вважає, що в області на це "закривають очі”: "Думаю, що це все бізнес, який "кришується” зверху. Я не можу сказати конкретно, але даю гарантію, що хтось це все контролює. Це питання має розслідувати податкова міліція та інспекція”.

Це питання Михайло Блавацький порушить на сесії Львівської обласної ради, запропонує створити тимчасвоу депутатську комісію, заважаючи й на те, що до порушень може бути причетним Михайло Титикало. А ще до розслідування планує залучити Держфінінспекцію.

Втім, найбільша проблема полягає у тому, що через незаконний видобуток піщано-гравійної суміші і зміну русла при паводках можуть бути підтоплені два населені пункти, зокрема Жидачів та селище Гніздичів.

Довідка

На річці Стрий, території, яка належить територіальній громаді селища Гніздичів Жидачівського району, здійснюють масовий незаконний видобуток піщано-гравійної суміші. Тільки за один день з річки незаконно забирають близько 2 000 кубометрів гравію.

Інформація із сайту - http://www.lviv.expres.ua

календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот