П`ятниця, 21.06.2024, 02:27
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100

 

Інвестиційний проект 2007 року

Львівська обласна рада

Львівська обласна державна адміністрація

Головне управління економіки

Інвестиційний проект

«Будівництво  школи в  смт. Гніздичів  Жидачівського району Львівської області»

 

1. Назва та адреса ініціатора, прізвища та контактні телефони відповідальних виконавців: Жидачівська районна державна адміністрація  Кос І.С. – голова Жидачівської РДА , адреса : 81700,  Жидачів, Львівської області, вул. Шашкевича 2, тел. (03239)31708.

2. Назва проекту: будівництво  школи в  смт. Гнідичів  Жидачівського району Львівської області.

3. Місце розташування проекту: смт. Гніздичів, вул. Грушевського,  Жидачівського району  Львівської області.

4. Загальні відомості та обґрунтування  проекту: навчальна установа працює у три зміни. Навчання проводиться у пристосованих аварійних приміщеннях. В школі налічується 13 класних кімнат, а всіх класів є 21, в яких навчається 446 учнів.  Відсутня їдальня, спортзал, бібліотека, немає комп’ютерного класу. Подальша експлуатація систем комунікацій може призвести до техногенних надзвичайних ситуацій, які матимуть негативний вплив на стан здоров’я дітей та навколишнє середовище.

Завершення будівництва нової школи в смт.Гніздичів дасть можливість створити Гніздичівський  шкільний округ, який об’єднає навколо себе Лівчицьку (113 учнів), Покрівецьку ЗОШ I–IIст.(73 учня), Рудянську ЗОШ I–III ст. (214 учнів), Гніздичівську (55 учнів) та Ганівецьку ЗОШ I ст. (14 учнів) із залученням освітнім вихованням дітей, які також навчаються у старих пристосованих приміщеннях без наявного шкільного обладнання, що впливає на якість освітніх знань школярів. На базі даної освітньої установи може бути утворено навчально–виховний комплекс «дитяча дошкільна установа – школа – ліцей», модернізовано його шкільним обладнанням, що дасть можливість оптимізувати мережу навчальних закладів та перейти до більш  якісної безперервної освіти.

У свою чергу це призведе до призупинення виїзду населення, розшириться індивідуальне будівництво, стабілізується приріст населення, так як на даний час йде тенденція до стабілізації промисловості, розвитку малого та середнього бізнесу.

5. Опис проекту: передбачається будівництво будівлі загальною площею  6888,5 м2, влаштування плавального басейну, впровадження очисних споруд за новими технологіями; вироблення та подача теплової енергії за новітніми технологіями.

6. Мета: реформування та оновлення системи освіти, забезпечення створення сприятливих умов для учнівської молоді зі здобуття якісної освіти.

8. Ресурси, потрібні для підготовки та реалізації проекту: залишкова кошторисна вартість будівництва становить 4,867 млн. грн.

Графік фінансування:

2008р. – 1,225 млн. грн. ;

2009р. – 1,8 млн. грн.;

2010р. – 1,842 млн. грн.

9. Показники, що вказують на ступінь виконання завдань проекту: ступінь освоєння коштів державного, обласного та місцевих бюджетів, будівельна готовність проекту.

10. Методи моніторингу виконання проекту: аналіз використання коштів, щорічні фінансові ревізії.

11. Видатки на проект: згідно передбачених коштів державного та місцевого бюджетів, залучених коштів (Додаток №2).

12. Вплив проекту на розвиток регіону: оптимізація шкільної мережі в Жидачівському районі, надання якісної освіти молодді, що проживає у с. Руда, с. Лівчиці, с. Ганівці, с. Покрівці  та смт. Гнідичів.

 /  
 

календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот