tag. -->
Четвер, 25.02.2021, 12:29
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

 

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування 3 вересня 2008 року на своєму засіданні (протокол засідання № 28) розглянув питання щодо призначення позачергових виборів Гніздичівського селищного голови (Гніздичівська селищна рада Жидачівського району Львівської області). Зазначене питання було порушено у зв’язку з достроковим припиненням повноважень Гніздичівського селищного голови Пирога Романа Івановича.

Управління апарату Верховної Ради України по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування вважає, що за результатами розгляду цього питання доцільно рекомендувати Верховній Раді України призначити позачергові вибори Гніздичівського селищного голови.

Виходячи з викладеного та беручи до уваги те, що відповідно до пункту 30 статті 85 Конституції України, частини третьої статті 14, частин другої та шостої статті 15 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” у разі дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови позачергові вибори призначаються Верховною Радою України на неділю не пізніш як за 70 днів до дня виборів, Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України призначити позачергові вибори Гніздичівського селищного голови на неділю 30 листопада 2008 року, прийнявши про це відповідну Постанову Верховної Ради України.

Виступити на пленарному засіданні Верховної Ради України з цього питання Комітет доручив голові підкомітету з питань виборчого законодавства та об’єднань громадян, народному депутату України Подгорному С.П.

Проект Постанови, який виноситься на розгляд Верховної Ради України народними депутатами України – членами Комітету, додається.

 

 

 

Голова Комітету                                             О.ОМЕЛЬЧЕНКО

http://gnizdichiv.at.ua/index/pidpriemstva/0-27

 
календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот