tag. -->
Четвер, 25.02.2021, 12:01
Для контактів gnizdichiv@mail.ru, Гість | RSS
Меню сайту
Рекомендую
Статистика
bigmir)net TOP 100
Молитва до Пресвятої Богородиці 

Молитва до Пресвятої Богородиці з Дитятком на чудотворній Кохавинській іконі


.
О Пресвята Діво Маріє на Чудотворній Кохавинській Іконі! Ти після Бога є моєю єдиною Утішителькою.
Приходжу до Тебе зі серцем , сповненим уповання, як дитина до найдорожчої Матері. Припадаю до Твоїх стіп , і хоч не гідний/на , насмілююся в покорі молити Тебе , щоб Ти випросила у свого Сина , мого Спасителя , милосердя та прощення моїх гріхів, виблагала для мене потіхи в земних смутках і турботах . Вислухай , найдобріша Небесна Матінко , мої прохання які до твоїх стіп сьогодні складаю :
( тут назви своє прохання)
Багато чудес діялося перед цією чудотворною іконою у місці , вибраному тобою. Безліч хворих Ти підняла з постелі недуги , Божа Цілителько ; багатьом плачучим витерла сльози і вилила в їхні зболені серця бальзам утіхи Ти , Рятівнице світу . Тому і я маю тверду надію на Твою поміч , та непохитно вірю , що не відкинеш цих моїх прохань і не залишиш мене в тому тяжкому становищі як милосердна Мати , Утішителька страждаючих і Пристановище грішників , але покриєш мене своїим святим Омфором , опікуватимешся мною завжди , а особливо в часи моєї смерті. Амінь.

Варіант Російською

О Пресвятая Дева Мария на Чудотворной КОХАВИНСКОЙ ИконЕ! Ты после Бога являешся моей единственной Утешительницей .Прихожу к Тебе с сердцем, полным упования, как ребенок к дорогой Матери. Припадаю к Твоим стопам, и хотя не достоин / ная осмеливаюсь в повиновении молить Тебя, чтобы Ты выпросила у своего Сына, моего Спасителя, милосердия и прощения грехов моих, выпросила для меня утешения в земных страданиях и заботах. Услышь,  Небесная Мать, мои просьбы которые к твоим стопам сегодня составляю:(Здесь назвите  свою просьбу) Много чудес происходило перед этой чудотворной иконой в месте, выбранном тобой. Множество больных Ты подняла с постели болезни, Божья целительница; многим плачущим вытерла слезы и вылила в их  сердца бальзам утешения Ты, спасительницей мира. Поэтому и я имею твердую надежду на Твою помощь, и непоколебимо верю, что не оставиш этих моих просьб и не оставишь меня в том тяжелом положении как милосердная Мать, Утешительнице страдающих и прибежище грешников, но покроешь меня своем святоим Омфором,  заботиться  мной всегда, а особенно во времена моей смерти. Аминь.


 Кохавино

календар
Курс валют
фк кохавинка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок
Випадковий анекдот